Jagódki przed wyjazdem na warsztaty 2018-07-05 – Posted in: kolej-na-niepodleglosc

Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański Jagódki gotowy jest do wyjazdu na warsztaty artystyczne do Bęsi. Garderoba już przygotowana. Kostiumy czekają  na transport. Jeszcze tylko trochę  drobiazgów, sprawdzenie czy wszystko mamy i w drogę…

Będziemy pracować nad programem artystycznym, który pokażemy jako rezultat tańcząc,  śpiewając  i grając godzinny koncert z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Cieszymy się, że możemy przygotować koncert  pilnie  pracując na warsztatach artystycznych w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa.

W kolejnych dniach podamy dalsze szczegóły dotyczące wyjazdu

 

Kolej na Niepodległość to projekt realizowany przez Ośrodek Kultury, Sportu i Bibliotekę Publiczną Gminy Pruszcz Gdański /organizator samorząd Gminy Wiejskiej Pruszcz Gdański/. Partnerami OKSiBP są: Szkoła Podstawowa w Straszynie, Zespół Pieśni i Tańca „Jagódki”, Stowarzyszenie Twórców Przystanek Sztuka i Stowarzyszenie Dolina Raduni.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”