Otwarte warsztaty artystyczne uroczyście zakończone. 2019-03-01 – Posted in: Aktualności

Otwarte warsztaty artystyczne prowadzone przez nasz Zespół zostały uroczyście zakończone.
Dzieci i młodzież miały okazję poznać muzyczne pracownie. Każdy miał możliwość skorzystania z pracowni instrumentów dętych, poznać klarnet i saksofony, pracowni instrumentów klawiszowych, dowiedzieć się jak prawidłowo ułożyć ręce na klawiaturze, jak wydobyć najpiękniejsze dźwięki, etc.
Zainteresowanie budziła również pracownia wokalno-muzyczna. Dzieci śpiewały, grały na instrumentach, słuchały muzyki, która inspirowała do tworzenia pięknych obrazków i opowieści a nawet do tworzenia małych, aktorskich etiud.
Powodzeniem cieszyła się również pełna energii pracownia instrumentalna, gdzie każdy mógł wyzwolić swoją twórczą energię grając na zestawie perkusyjnym, skrzypcach i gitarze. W auli zaś odbywały się ciekawe i wesołe zajęcia taneczne, podczas których dzieci pod okiem choreografów przygotowały małe układy taneczne różnorodnych tańców polskich i europejskich oraz poznały szereg ćwiczeń rytmicznych kształtujących piękną postawę i sylwetkę.
Na zakończenie warsztatów odwiedzili nas Rodzice dzieci, ich przyjaciele i rodziny.
Było nam bardzo miło, dzieci były szczęśliwe
i dumne , dały koncert, który był rezultatem warsztatów i pokazem umiejętności, które podczas warsztatowej pracy nabyli.Cieszyły się z braw i pochwal, które były dla małych , pracowitych artystów najbardziej upragnioną nagrodą.
Dziękujemy dzieciom, rodzicom, publiczności za poświęcony czas, za dobre, ciepłe słowa, uśmiech radości i zadowolenia.
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach otwartych organizowanych przez ZPiT Jagódki już za….rok