wzorek

Komunikat listopadowy

Kochane Jagódki i Rodzice,

Pandemia po raz drugi przerwała nam nasze zajęcia na żywo. Musimy  dostosować się do wszystkich nowych obostrzeń. W związku z tym, aby nic nam nie umknęło i abyście, Kochani, nie zapomnieli tego co już wypracowaliście na naszych zajęciach, zapraszamy do trenowania w wirtualnym świecie.

Zaplanowany program prezentować będą choreografowie, instruktorzy, którzy prowadzą z wami zajęcia na żywo oraz muzycy, którzy tworzą naszą kapelę i akompaniują Wam na zajęciach.

Treningi wirtualne na Facebook-u

Zaglądajcie każdego dnia na naszego Facebooka, gdzie znajdziecie powtórki i kontynuacje kroków i opracowywanych nowych układów choreograficznych, nauczymy się piosenek, które będą konieczne do realizacji naszego koncertowego programu.

Ta wspólna praca pomoże Wam pozostać w dobrej formie, aby gdy nadejdzie już szczęśliwy czas, sfinalizować Jubileuszowy Koncert z okazji  XX lecia  naszego Jagódkowego Zespołu.

Dlatego bardzo prosimy Jagódki, ćwiczcie pilnie razem z nami, obserwujcie i powtarzajcie przygotowanie do programu w waszych domach… tak musi pozostać aż do odwołania.

Kochani… głowa do góry! Jagódki zawsze były dzielne i pracowite, więc niech wróci uśmiech na Wasze twarze i….do pracy!

Jagódkowa historia

Dalej na bieżąco umieszczać będziemy na naszej stronie piękne wspomnienia. Przez 20 lat istnienia naszego Zespołu wiele się wydarzyło. Zachęcamy do oglądania archiwalnych zdjęć oraz filmików na Youtube.

Wszyscy mamy nadzieję, że niedługo się zobaczymy. Bądźcie zdrowi i pamiętajcie o reżimie sanitarnym. Bardzo nam Was brakuje i bardzo za Wami tęsknimy

Dyrektor Zespołu wraz z Kadrą.

Zajęcia umuzykalniające

Uwaga! w sprawie zajęć umuzykalniających, indywidualnych, bardzo proszę Rodziców o kontakt z instruktorką, Panią  Sonią.
tel. kontaktowy: 506 702 094   

Pozdrawiam,
Barbara Biedrzycka 

wzorek