wzorek

Wigilia "Jagódek"

Co roku w grudniu, był taki piątek, o 17.30 zaczynał się koncert. Zapraszaliśmy wspaniałych gości, gasły światła i w tle zaczęły napływać pierwsze nuty „Cichej nocy”.

Nasze kochane „Jagódki” po wielu godzinach ciężkiej pracy rozpoczynały koncert. Były kolorowe stroje, piękne tańce i radosne kolędy. W tym roku niestety nie jest nam dane spotkać się w chacie „Pod Sokołem”, podzielić się opłatkiem i osobiście złożyć świąteczne życzenia. Ale… od czego mamy internet?

W imieniu wszystkich rodziców, dzieci i seniorów chciałabym podziękować, za to że możemy tworzyć tak wspaniały zespół. Nasze serca są dziś w chacie i wyobrażamy sobie ten piękny koncert i zapach choinki.
Dziękujemy pani Wójt Magdalenie Kołodziejczak w raz z radą gminy, za to, że zawsze nas wspierają, kibicują na konkursach i oklaskują nasze „Jagódki" na koncertach.
Pani Basi, za to, że jesteśmy i zawsze otacza nas swoimi skrzydłami i nasze dzieci mogą się ciągle rozwijać i czerpać radość ze śpiewu i tańca.

Panu Bodziowi i Pani Myszy za piękne piruety.

Pani Darii za piękne piosenki i niebywałe poczucie humoru.

Panu Leszkowi za cudowne aranżacje.

Panu Wiesiowi za cierpliwość (bo ile razy można grać to samo).

Pani Kasi i Pani Marianie za piękne skrzypcowe dźwięki i Panu Tomkowi, który ze swoim klarnetem jest z nami na każdym koncercie.


Zdrowych, pełnych radości i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.

Magdalena Stykuć

 

Jak co roku zaśpiewajmy te piękne słowa…

wzorek