wzorek

Komunikat po feriach

Kochane Jagódki, Rodzice i Przyjaciele Zespołu,

od 18 stycznia rozpoczynamy kontynuację instruktażowo-zdalnych zajęć tanecznych, wokalnych i instrumentalnych naszego Zespołu.

Niestety jeszcze musimy trochę poczekać na bardzo wyczekiwany powrót do naszej pracy na żywo, w auli i pracowni muzycznej w siedzibie Zespołu - SP w Straszynie. Pandemia okrutna i nieustępliwa powywracała nam boleśnie nasze życie, naukę, pracę i zajęcia artystyczne. Jednak trzeba być optymistą, nie możemy się poddawać, lecz trwać w naszej Zespołowej Artystycznej Rodzinie. 

Być może już niedługo wszystko wróci do normy. Wszyscy się wówczas zobaczymy, przytulimy, porozmawiamy i będziemy cieszyć się naszymi próbami, koncertami, warsztatami, zgrupowaniami, kolejną Wigilią i innymi kulturalnymi wydarzeniami.

Przed nami ciągle jeszcze nasz Wielki Radosny Jubileusz…XX Lecie Zespołu Jagódki, który wydłuża nam się w czasie z powodu tego nieznośnego Korona Wirusa.

Damy radę, wytrzymamy w tym sanitarnym reżimie i przyjdzie czas, że pięknie zatańczymy, zaśpiewamy i wspólnie pobiesiadujemy jak w rodzinnym gronie na tym wyczekiwanym artystycznym wydarzeniu..

Dlatego proszę bardzo wszystkie Jagódki i Rodziców o wytrwałość, zaangażowanie i bycie z nami na zajęciach wirtualnie.

TO BARDZO WAŻNE!!

Zajęcia te nie pozwolą zapomnieć Wam wszystkich układów tanecznych, poznacie też nowe taneczne niespodzianki Jubileuszowe… jedna z nich to Bolero - bardzo piękne i trudne wyzwanie, które w częściach choreograficznych już poznajecie.

Mam nadzieję, że ferie zimowe minęły zdrowo i wesoło i wrócicie do nas pełni energii i chęci do pracy. Oglądajcie nas na Facebooku, stronie internetowej. Pozostańmy w kontakcie na wszystkich komunikatorach i telefonach.

Obserwujcie nas, ćwiczcie, śpiewajcie i grajcie... będzie wszystko dobrze. Musimy wszyscy razem wspaniale przygotować się do naszego Jubuileuszu!

TĘSKNIMY ZA WAMI BARDZO.

WRACAJCIE DO NAS WSZYSCY… WIEMY, ŻE JAGÓDKI TO WSPANIAŁA, KOCHANA RODZINA, NIEZWYKLE AMBITNA, KTÓRA SPISZE SIĘ NA MEDAL!

PISZCIE DO NAS KONIECZNIE. CZEKAMY!!!

Dbajcie o zdrowie swoje i swoich bliskich. Przetrzegajcie reżimu sanitarnego.

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy!!!

Barbara Biedrzycka
dyrektor Zespołu
wraz z kadrą

wzorek