wzorek

Nastała wiosna!

Ukochane nasze Jagódki, drodzy Rodzice i Przyjaciele,

wielkimi  krokami  nadchodzą do nas Piękne Święta Wielkiej Nocy oraz z utęsknieniem wyczekiwana Wiosna.

Są to bardzo optymistyczne wydarzenia, które dodają nam otuchy i optymistycznego spojrzenia, pomimo trudnej dla nas wszystkich sytuacji związanej  z pandemią Korona Wirusa, który w dalszym ciągu ingeruje bardzo niemiło w nasze codzienne życie.

 

Jak zauważyliście, po krótkiej, technicznej przerwie od poniedziałku 15 marca, powróciliśmy do pracy dla Was kochani i z Wami, prowadząc zajęcia instruktażowo-zdalne i on-line na dostępnych nam komunikatorach.

 

NIE POODDAJEMY SIĘ KOCHANI. JESTEŚMY PRZECIEŻ SILNI I WRESZCIE NADEJDZIE NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ, KIEDY WSZYSCY ZOBACZYMY SIĘ JAK  DAWNIEJ W NASZEJ SIEDZIBIE, CZYLI W SZKOLE W STRASZYNIE, TWORZĄC PIĘKNE JUBILEUSZOWE CHOREOGRAFIE Z PANIĄ GOSIĄ CZYLI KOCHANĄ „MYSZĄ” i PANEM BODZIEM… NAWET NIE WYOBRAŻACIE SOBIE JAK ONI ZA WAMI TĘSKNIĄ !!!!

 

Tęskni też za Wami Pani Daria z nowymi pomysłami na śpiew, Pani Magda, która czeka aby wreszcie rozdać Wam piękne kostiumy na kolejny koncert, Pan Wiesiu, który z taką chęcią, pasją przygotowuje dla Was muzykę razem ze stęsknionym również Panem Leszkiem.
 
No i oczywiście nasza kochana i wierna nam Kapela, wszyscy Muzycy, którzy marzą o spotkaniu z kochanymi Jagódkami na żywo. 
 
Wszyscy  chyba tęsknimy za naszymi pracowitymi warsztatami, zgrupowaniami, na których oprócz trudnej pracy zawsze mieliśmy chwilę dla siebie, mogliśmy ze sobą rozmawiać, w wolnych chwilach od ćwiczeń wspolnie pospacerować, pośmiać się razem, poopowiadać ciekawe historie… Po prostu ze sobą być, tak prawdziwie.

 

Wszyscy wiemy jaka aktualnie jest sytuacja i niestety nadal możemy być ze sobą, ale tylko wirtualnie.

 

Jagódki, Rodzice, Przyjacie… Musimy wspólnie wytrwać, bo zasłużyliśmy wszyscy na przetrwanie trudnych chwil. Do tego zobowiązuje nas 20 lat ciężkiej, ale jakże radosnej i wartościowej pracy w naszym Zespole.
 
Musimy przecież nadal pielęgnować ten skarbczyk narodowej kultury, który do tej pory tak pięknie Jagódki małe, duże i dorosłe prezentowały na scenach nie tylko naszego regionu, ale i województwa, Polski i Europy.


Czasami pomyślmy o sobie nawzajem, powspominajmy, bądżmy dla siebie dobrzy, wyrozumiali i życzliwi, bo przecież zawsze uczyliśmy się, że Jagódki  to wielka Rodzina, która musi się wspierać i wzajemnie pomagać, a szczególnie w trudnych chwilach. Taki jest od początku nasz przewodni motyw działania.
 
Kochani, zaglądajcie na naszego Facebooka, na naszą stronę internetową, na której za chwilę pojawi się ciąg dalszy historii Jagódek przedstawionej na historycznych, wspomnieniowych zdjęciach i filmikach na Zespołowym Youtube, który znajdziecie w zakładce, w górnej części strony internetowej.
 
To też jest nasze jubileuszowe działanie.
 
Może macie też swoje pomysły? Prosimy, kontaktujcie się z nami, piszcie do nas, przysyłajcie nam zdjęcia, opowiadajcie co słychać… na pewno odpowiemy na każdy kontakt.
 
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć jeszcze do zajęć on-line z nauki gry na keyboardzie czy pianinie, proszę zadzwonić do mnie: 505 328 605, a najlepiej bezpośrednio do pani Soni, która te zajęcia prowadzi, tel. 506 702 092.
 
Czekamy również na maile, piszcie proszę jak najwięcej! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Uważajcie na siebie Kochani. Bądźcie uważni i rozsądni. Przestrzegajcie sanitarnego reżimu… Dbajcie o siebie i swoje zdrówko oraz Najbliższych.
 
 Do usłyszenia, do zobaczenia.
 Pozdrawiamy serdecznie.
 
 Stęsknieni bardzo, bardzo,
 Barbara Biedrzycka wraz z całą Kadrą
 Zespołu Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański 
 
                             J a g ó d k i
 
 G ł o w y   d o   g ó r y   b ę d z i e   d o b r z e  !!!!!!!!!

wzorek