wzorek

Tęsknota

Zatęskniłam za Wami tak bardzo, że postanowiłam napisać do Was parę słów. Z okazji trwających już wakacji przekazuję Wam wraz z moim Sercem piękne kwiatki prosto z ogródka. Życzę Wam, aby te wakacje były tak samo radosne, kolorowe i wesołe jak te moje kwiatki, które Wam przekazuję.

 

Zasłużony odpoczynek jest Wam Kochani bardzo potrzebny.

Mam nadzieję i bardzo wierzę, że ćwiczyłyście pięknie przed komputerami razem z p.Bogdanem, p.Małgosią i p. Darią. Dla Was też grali nasi muzycy, bo przecież wszyscy wiemy, że z muzyką łatwiej żyć, pokonywać wszelkie trudności i niedogodności.

Pandemia okrutnie przerwała naszą pracę, nie pozwoliła wyjechać na warsztaty i letnie zgrupowanie, na których planowaliśmy przygotowywać nasze XX Lecie. Nie martwcie się jednak moje Piękne Jagódki , my to wszystko nadrobimy i nie poddamy się tak łatwo. Myślę, że już niedługo się spotkamy, może w sierpniu tak jak to zwykle bywało, a jak nie to we wrześniu jak wszyscy być może będziecie mogli wrócić do szkoły.

Dbajcie Kochani bardzo o siebie, o swoje zdrówko.

Pamiętajcie o wszystkich zasadach, obostrzeniach, nakazach i zaleceniach, aby wykurzyć wreszcie tego potworka Korona Wirusa, który już dostatecznie i długo namieszał i narozrabiał w naszym Życiu codziennym, domowym i ZESPOŁOWYM.

Bądźcie zdrowi WSZYSCY, nabierzcie dużo energii ,siły i wracajcie do nas , do naszego jagódkowego Zespołu.

ZAGLĄDAJCIE NA NASZEGO FACEBOOKA, NA STRONĘ INTERNETOWĄ, TAM ZNAJDZIECIE WSZYSTKIE BIEŻĄCE INFORMACJE I KOMUNIKATY. CAŁA KADRA CZEKA NA WAS STĘSKNIONA.

 POZDRAWIAMY SERDECZNIE I PROSIMY PRZEŚLIJCIE FAJNE ZDJĘCIA Z WASZYCH NAPEWNO FAJNYCH WAKACJI…KONTAKT…Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CHĘTNIE USŁYSZĘ TEŻ WASZE GŁOSIKI PRZEZ TELEFON …DZWOŃCIE KIEDY TYLKO MACIE OCHOTĘ.

505 328 605

Barbara Biedrzycka wraz z kadrą Zespołu

wzorek