wzorek

Rozpoczęcie sezonu 2020/21

Kochane Jagódki, kochani Rodzice!

Przekazuję wam kolejną informację dotyczącą rozpoczęcia naszych zajęć w siedzibie zespołu, czyli w szkole podstawowej w Straszynie.

Bardzo, bardzo mi przykro i smutno, ale zapadła decyzja o przesunięciu rozpoczęcia zajęć ZPIT Jagódki, jak i wszystkich zajęć zewnętrznych, w szkole. Ze względu na dobro nas wszystkich, chroniąc nasze zdrowie, wszelkie dodatkowe zajęcia na terenie szkoły podstawowej w Straszynie rozpoczną się dopiero w październiku 2020 r.

1 września do szkoły przychodzą tylko uczniowie szkoły w Straszynie, natomiast nasz gminny zespół  rozpocznie zajęcia w październiku. O dokładnej dacie rozpoczęcia poinformuję w kolejnym ogłoszeniu.

Kochani, musimy jeszcze troszeczkę uzbroić się w cierpliwość. Tak długo czekaliśmy to i ten miesiąc też damy radę… prawda?

Oglądajcie nas we wrześniu na fb i zaglądajcie też na naszą stronę internetową.

Zapraszamy do udziału w zajęciach zdalno-instruktażowych.

Ćwiczcie kochani w waszych domach, bo przed nami duże wyzwanie… Koncert Jubileuszowy z okazji XX-lecia i inne wydarzenia. Wszyscy mamy nadzieję, że jeszcze uda się nam wyjechać na warsztaty i nadrobić trochę stracony czas.

Wierzymy w was bardzo mocno.
Wierzymy w jagódkową rodzinę i jej moc.

Wszelkie informacje  podawać będziemy na bieżąco.

Prowadzimy jednocześnie nowy nabór do naszego Zespołu Pieśni i Tańca oraz na zajęcia umuzykalniające, tj. naukę gry na keyboardzie i pianinie, a także  na zajęcia ruchowo-taneczne – aerobik dla dorosłych.

Kontakt
tel.: 505 328 605
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy.

wzorek